הרשמו לניוזלטר שלנו
אודות רוזה לוקסמבורג

רוזה לוקסמבורג הייתה מן הנציגים הבולטים של ההגות והפעילות הסוציאל-דמוקרטית באירופה ונחשבה, יחד עם קרל ליבקנכט, נושאת דגל האינטרנציונאליזם והאנטי מיליטריזם בקרב המפלגה הסוציאל-דמוקרטית הגרמנית (SPD) בתחילת המאה ה-20

קרא עוד X Close
חזרה לעמוד שותפים

מרכז מוסאוא

מרכז מוסאוא לזכויות האזרחים הערבים בישראל נוסד בשנת 1997 כעמותה ללא מטרות רווח ביוזמת פעילי עמותות וארגוני זכויות. המרכז הינו ארגון זכויות עצמאי, שאינו מפלגתי, הפועל לשינוי מעמדם ומצבם של האזרחים הערבים פלסטינים בישראל. המרכז פועל בכלים של מאבק ציבורי וסנגור במטרה להשיג זכויות מלאות תוך שמירה על הייחוד הלאומי-חברתי של האזרחים הפלסטינים במולדתם.

להשגת מטרתו, המרכז פועל בשיתוף פעולה עם עמותות, רשויות מקומיות ומפלגות פוליטיות. המרכז מקיים קשרי עבודה ושיתוף פעולה עם ארגוני זכויות אדם ושגרירויות בישראל ובעולם.

המרכז נתמך על ידי ארגונים ומדינות המאמינות בזכויות אדם וזכויות מיעוטים לאומיים, אך שומר על עצמאות בקבלת החלטות ומפתח תוכניות עבודה בהתאם לצורכי החברה הערבית. פעילות מוסאוא מאפשרת העצמת פרטים וארגונים הפועלים לשינוי מעמדם תוך שימת דגש על חיזוק מעמד האישה ותפקידה.

במרכז פועלים מספר פרויקטים והם:

* הפרויקט לשינוי מדיניות ומעמד משפטי.
* הפרויקט לשינוי המעמד הכלכלי-חברתי של האזרחים הערבים פלסטינים.
* פרויקט לפיתוח כוח אדם בסנגור בעמותות ורשויות מקומיות.
* הפרויקט לסנגור וקשרים בינלאומיים.
* יחידת מידע ומחקרים חברתיים כלכליים.

המרכז מפרסם ניירות עמדה וניתוח מדיניות. ניירות העמדה מופצים לעיתונאים, אנשי אקדמיה פעילי עמותות, עובדי ונבחרי רשויות מקומיות, שרי ופקידי הממשלה ונבחרי ציבור ופרלמנט.

www.mossawa.org/he
www.mossawa.org/he

mossawa-500px

 

Screen Shot 2016-07-13 at 12.27.06

 

Screen Shot 2016-07-13 at 12.22.39

הרשמו לניוזלטר שלנו