הרשמו לניוזלטר שלנו
אודות רוזה לוקסמבורג

רוזה לוקסמבורג הייתה מן הנציגים הבולטים של ההגות והפעילות הסוציאל-דמוקרטית באירופה ונחשבה, יחד עם קרל ליבקנכט, נושאת דגל האינטרנציונאליזם והאנטי מיליטריזם בקרב המפלגה הסוציאל-דמוקרטית הגרמנית (SPD) בתחילת המאה ה-20

קרא עוד X Close
חזרה לעמוד שותפים

מַעמוּתָה

פרויקט מַעמוּתָה הוא מרכז לעשייה, מפגש, מחקר ותצוגה. הפרויקט שם לעצמו למטרה ליצור מסגרת עבודה לאמנים מתחומים שונים, אוצרים, אדריכלים, מעצבים וחוקרים המעוניינים ליצור ברוח של שיתוף פעולה וידע, דיאלוג אינטנסיבי והתחדשות טכנולוגית. מעמותה מורכב מחללי עבודה, מעבדות (וידיאו, סאונד, אלקטרוניקה) ובית מלאכה המיועדים לקידום פרויקטים בתחום האמנות.

המרכז מספק ליווי ותמיכה בפיתוח פרויקטים, מפיק ויוזם פרויקטים בבית ובאתרים שונים בירושלים ומחוצה לה. ייחודו של הפרויקט ביצירה של תנאים לפיתוח של קהילת אמנים פעילה המאפשרים פיתוח אישי לצד יצירה קולקטיבית אשר מחוברת לזמן, למקום ולסביבה בה היא נוצרת ואשר מבקשת גם להשפיע עליה.

אחד מן הפרויקטים של הקבוצה הוא המוזיאון לעכשווי, חלל פיקטיבי העוסק בקשרים בין אמנות עכשווית, אמנות ישראלית, מוזיאולוגיה וההיסטוריה הישראלית והפלסטינית, טופוגרפיה ומדיניות טריטוריאלית. המוזיאון, פרויקט אמנות בפני עצמו, פתח את דלתותיו בתחילת 2012 בכפר הפלסטיני לשעבר עין כרם, שכיום הוא אחת משכונותיה של ירושלים.

mamuta.org/
mamuta.org/

 

Eternal Sukkah

Eternal Sukkah

 

 

Marks of Existence

Marks of Existence

 

 

הרשמו לניוזלטר שלנו