הרשמו לניוזלטר שלנו
אודות רוזה לוקסמבורג

רוזה לוקסמבורג הייתה מן הנציגים הבולטים של ההגות והפעילות הסוציאל-דמוקרטית באירופה ונחשבה, יחד עם קרל ליבקנכט, נושאת דגל האינטרנציונאליזם והאנטי מיליטריזם בקרב המפלגה הסוציאל-דמוקרטית הגרמנית (SPD) בתחילת המאה ה-20

קרא עוד X Close
חזרה לעמוד שותפים

כרם נבות

כרם נבות נוסד בשנת 2012 במטרה לחשוף ולאתגר את המנגנונים והמדיניות שמאפשרים את הנישול המתמשך של פלסטינים תושבי הגדה המערבית מאדמתם, במיוחד בשטח C שמהווה 61% משטחה של הגדה המערבית. כרם נבות עורך מחקרים מקיפים בנושאים אלה, תוך שימוש בשיטות חדשניות ופורצות דרך שפותחו במהלך שנים של ניסיון בשטח.
כרם נבות מחזק גופים שונים – ישראליים, פלסטיניים ובינלאומיים – הנאבקים בדרכים לא אלימות בכיבוש ובמפעל ההתנחלויות, בהעמידו לרשותם את מסקנות מחקריו ואת המידע שהוא אוסף. כמו כן, הדו"חות המופקים על ידי הארגון מופצים לבעלי עניין שונים בישראל ובעולם ולקהל הרחב.
כרם נבות נוסד על-ידי דרור אטקס, לשעבר מנהל פרויקט מעקב ההתנחלויות ב"שלום עכשיו". משנת 2002 עוקב דרור מקרוב אחרי התנחלויות ישראליות ואחר מדיניות ניהול הקרקעות של ישראל בגדה המערבית.
פרסומי כרם נבות כוללים דו"חות העוסקים בחקלאות המתנחלים הישראלים כאמצעי להשתלטות על אדמה בגדה המערבית; בשטחים צבאיים סגורים בגדה המערבית; במועדוני כדורגל בגדה המערבית; ועוד.
הנציגות בישראל של קרן רוזה לוקסמבורג תומכת בפלטפורמות האינטרנט של כרם נבות (אתר, פייסבוק וטוויטר) משנת 2016.

www.keremnavot.org
www.keremnavot.org

kerem-navot

הרשמו לניוזלטר שלנו